[GoE] Gods of Eternity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nápady návrhy zlepšováky na web

4 posters

Go down

Nápady návrhy zlepšováky na web Empty Nápady návrhy zlepšováky na web

Post  B4B4N3C Sun Feb 15, 2009 7:47 pm

pište pište

B4B4N3C

Poèet pøíspìvkù : 37
Registration date : 2009-01-25

Back to top Go down

Nápady návrhy zlepšováky na web Empty :)

Post  Abaddon Sun Feb 15, 2009 11:39 pm

V této chvíli nemám co vytknout...nástěnka vypadá fakt skvěle, myslím že na tom ani není co zlepšovat. Smile
Abaddon
Abaddon

Poèet pøíspìvkù : 10
Registration date : 2009-01-25
Age : 34

Back to top Go down

Nápady návrhy zlepšováky na web Empty Klanová nástěnka

Post  keemunis Mon Feb 16, 2009 11:57 am

Mně se také nástěnka líbí, jediné, co se mi tedy moc nezdá jsou jen po formální stránce jména hodností. Proč jsou tam ty podtržítka, to vypadá příšerně, pokud to není nějaký záměr kvůli kódu, ale to si nemyslím. Jinak super! Smile

keemunis

Poèet pøíspìvkù : 8
Registration date : 2009-01-25

Back to top Go down

Nápady návrhy zlepšováky na web Empty Re: Nápady návrhy zlepšováky na web

Post  B4B4N3C Mon Feb 16, 2009 2:26 pm

keemunis wrote:Mně se také nástěnka líbí, jediné, co se mi tedy moc nezdá jsou jen po formální stránce jména hodností. Proč jsou tam ty podtržítka, to vypadá příšerně, pokud to není nějaký záměr kvůli kódu, ale to si nemyslím. Jinak super! Smile

No je to zatím všechno v plenkách, teprv se to rozjíždí. Byl to můj nápad, je to jakési rozlišení toho že jde o 2 různé hodnosti.. první je přídavné jméno a druhé podstatné takže mím záměrem bylo aby to tvořilo plynulé jméno ale aby to zároven rozšlišovalo 2 různé hodnosti a proto jsme použili podtržítko. Pokud máš lepší nápad na rozslišení a zároven zachování plynulosti tak se nesty a piš své nápady rovnou sem Wink Smile

B4B4N3C

Poèet pøíspìvkù : 37
Registration date : 2009-01-25

Back to top Go down

Nápady návrhy zlepšováky na web Empty Hodnosti

Post  keemunis Tue Feb 17, 2009 1:15 pm

B4B4N3C wrote:
keemunis wrote:Mně se také nástěnka líbí, jediné, co se mi tedy moc nezdá jsou jen po formální stránce jména hodností. Proč jsou tam ty podtržítka, to vypadá příšerně, pokud to není nějaký záměr kvůli kódu, ale to si nemyslím. Jinak super! Smile

No je to zatím všechno v plenkách, teprv se to rozjíždí. Byl to můj nápad, je to jakési rozlišení toho že jde o 2 různé hodnosti.. první je přídavné jméno a druhé podstatné takže mím záměrem bylo aby to tvořilo plynulé jméno ale aby to zároven rozšlišovalo 2 různé hodnosti a proto jsme použili podtržítko. Pokud máš lepší nápad na rozslišení a zároven zachování plynulosti tak se nesty a piš své nápady rovnou sem Wink Smile

No máš vlastně pravdu to je problém, že první hodnost je přídavné jméno. Teď fakt nevím, jestli by to jinak vypadalo, napadají mně následující:
Varianta nyní: krvelačný_Šlechtic/Poskok předků
Varianta 1: krvelačný - Šlechtic - Poskok předků
Varianta 2: krvelačný / Šlechtic / Poskok předků

Ty mezírky bych tam před a za slash určitě dal i v současné verzi. Vypadá to opticky lépe.

keemunis

Poèet pøíspìvkù : 8
Registration date : 2009-01-25

Back to top Go down

Nápady návrhy zlepšováky na web Empty mno a nebo

Post  B4B4N3C Tue Feb 17, 2009 1:45 pm

Krvelačný Šlechtic / Mistr předků a je vymalováno

B4B4N3C

Poèet pøíspìvkù : 37
Registration date : 2009-01-25

Back to top Go down

Nápady návrhy zlepšováky na web Empty Re: Nápady návrhy zlepšováky na web

Post  Artee Tue Feb 17, 2009 2:09 pm

Jo to vypada dobre Smile
Artee
Artee

Poèet pøíspìvkù : 11
Registration date : 2009-01-26
Age : 41

Back to top Go down

Nápady návrhy zlepšováky na web Empty Re: Nápady návrhy zlepšováky na web

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum